Welltone – kapky hypertenze. Můžete si objednat zdeWelltone jsou kapky, které se doporučují lidem trpícím hypertenzí. Jde o velmi závažný stav a jednu z nejčastějších příčin předčasného úmrtí. Včasná léčba minimalizuje riziko vážných komplikací, ale jsou tyto kapky skutečně schopny obnovit normální krevní tlak?

Jaké jsou příznaky hypertenze?

Hypertenze je velmi časté onemocnění a je dobře známo, k čemu může nakonec vést, pokud se neléčí. Přesto mnoho lidí prvotní příznaky nemoci ignoruje, ale stává se, že pacienti žádné příznaky nepociťují nebo je zaměňují za běžné, neškodné neduhy plynoucí například z únavy. se dozvíte z tohoto zajímavého článku.

Nejčastějšími příznaky hypertenze jsou

 • bolest hlavy a závratě
 • poruchy dýchání
 • bolest nebo tlak na hrudi
 • dušnost – krvácení z nosu
 • chronická únava-
 • poruchy spánku

Pokud zaznamenáte tyto příznaky, stojí za to navštívit lékaře. Většina lidí ani neví, že mají vysoký krevní tlak a v 89 procentech případů vysoký krevní tlak způsobí infarkt. Důležité je, že hypertenze nepostihuje jen seniory, ale i mladé lidi a již nějakou dobu přibývá pacientů po infarktu, kterým ještě není 40 let.

Welltone – kapky hypertenze cena

Welltone – co to je?

I když hypertenze zatím nezpůsobuje žádné nepříjemné příznaky, stále není pro tělo dobrá. Kdykoli máte podezření na vysoký krevní tlak, je vhodné navštívit lékaře. U hypertenze se pacientům často doporučuje změna životního stylu, tedy zdravější strava, více pohybu, vysazení stimulantů a hubnutí. Zavedení těchto změn však není jednoduché a účinky většinou trvají poměrně dlouho, proto lékař předepisuje i léky.

vhodně zvolené doplňky stravy jako Welltone drops , na bázi jemných bylinných složek, které však mají takové vlastnosti, které pozitivně ovlivňují práci oběhového systému. Výrobce zdůrazňuje , že při objednávce může zákazník počítat s konzultací se specialistou, který pomůže vypracovat individuální léčebný program .

koho je Welltone určen ?

V produktovém letáku se můžete dočíst, že Welltone kapky jsou bezpečné pro lidi všech věkových kategorií, bez ohledu na to, jak dlouho hypertenzí trpí a jaká jsou přesná měření krevního tlaku.

Welltone je ve formě kapek, a proto je ideální alternativou pro lidi, kteří se obávají žaludečních nevolností způsobených tabletami a nechtějí zbytečně zatěžovat játra.

Welltone obsahuje ?

 • Extrakt z plodů hlohu – Posiluje a zlepšuje elasticitu cév. Odstraňuje, jehož přítomnost zvyšuje riziko srdečního infarktu a mrtvice. Zlepšuje krevní oběh a podporuje činnost srdce, často se vyskytuje v tomto typu přípravků a je jednou z hlavních složek tablet tzv.
 • Extrakt z mateřídoušky – Velmi účinný, přírodní lék na srdce a sedativum. Odstraňuje dušnost, zmírňuje bolesti hlavy a tinitus. Snižuje krevní tlak. Má pozitivní vliv na spánek a pohodu.
 • Extrakt z chmelu – ředí krev, odstraňuje drobná aneuryzmata. Obnovuje správný rytmus srdce. Chrání před kardiovaskulárními chorobami jako je infarkt nebo mozková mrtvice obsažené také v dalším přípravku tzv
 • Extrakt z lipového květu a třezalky – Má posilující účinek na stěny cév, urychluje regeneraci poškozených tkání.
 • Extrakt z přesličky rolní – Bohatý zdroj flavonoidů, které ničí patogenní volné radikály, čistí tělo od toxinů a odstraňují záněty. Přeslička rolní obnovuje rovnováhu voda-sůl, zlepšuje činnost srdce a chrání před rozvojem aterosklerózy.

Welltone – existují vedlejší účinky?

Welltone je bylinný přípravek, který nepoškozuje vaše zdraví. Pouze v případě alergie na složky může dojít k alergické reakci, proto je třeba si před zahájením léčby pozorně přečíst příbalový leták.

Je povoleno kombinovat Welltone s léky na vysoký krevní tlak, ale pro vaši vlastní bezpečnost se vyplatí požádat o povolení svého lékaře. Welltone je doplněk, který doplňuje léčbu a nenahrazuje léky na předpis.Výhody použití kapek Welltone :

 • rychlá a šetrná normalizace krevního tlaku
 • normální srdeční rytmus
 • čištění krevních cév od aterosklerotických plátů
 • normální hladina cholesterolu
 • posílení krevních cév

Welltone kapky ?

– rozpusťte 15-20 kapek ve sklenici vody nebo džusu

– připravenou tekutinu vypijte ráno a večer

– pokračovat v doplňování po dobu 30 dnů

Kúru lze systematicky opakovat, ale mezi cykly se doporučuje dvoutýdenní pauza.

Je Welltone účinný?

Na vytvoření formule Welltone pracovala skupina specialistů. Výrobek byl vysoce hodnocen a má všechny certifikáty kvality požadované zákonem.

Kardiologický ústav provedl klinické studie na 125 mužích a ženách trpících hypertenzí. U většiny se tlak normalizoval, plus eliminace srdečních arytmií a eliminace krevních sraženin.

Jaké názory, komentáře mají Welltone drops ?

„Můj táta měl vysoký krevní tlak, ale tvrdošíjně odmítal léčbu, protože říkal, že se cítí skvěle. Až když byl hospitalizován v předinfarktovém stavu, začal svou nemoc brát vážně. Objednal jsem mu Welltone , protože jsme chtěli začít s jemnějšími prostředky, které neničí játra. Kapky zabraly velmi rychle, asi po měsíci začal mít táta normální tlak, spal klidně celou noc, hlava ho nebolela. Nyní užívá kapky profylakticky, aby si udržela dobré zdraví.” Hedvika

Welltone – kapky hypertenze cena

“ Objednal jsem si Welltone na doporučení svého lékaře. Nebyl jsem ještě tak nemocný, abych potřeboval silné léky, ale můj krevní tlak byl už příliš vysoký a musel jsem s tím něco dělat. Pila jsem kapky měsíc a když jsem šla na kontrolu, tak skoro všechny výsledky byly v normě. Cítím se mnohem lépe a každých pár týdnů se vracím ke kapačkám, abych udržoval svůj krevní tlak v pořádku.“ Karina

„Hypertenze je v mé rodině už dlouho, takže vím, že je to opravdu vážné onemocnění. Opravdu nechtěla dopustit, aby se mému srdci stalo něco špatného, a tak jsem se po třicítce začal poohlížet po dobrých suplementech. Padlo to na Welltone , protože mi tento doplněk doporučil kamarád doktor. Kapky mají přírodní složení, ale působí velmi efektivně, protože nemám problémy s tlakem, cholesterol mám v normě, srdce funguje správně.“ Dominika

Welltone Drops ? Jaká je cena?

Počet dostupných balíčků se slevou je omezený.

Kde si můžete koupit Welltone ?

Výrobce nedoporučuje objednávat kapky Welltone v internetových obchodech a na webových stránkách , protože obvykle můžete získat padělky. Originální kapky se prodávají pouze na oficiálních stránkách a pouze na zde provedené objednávky se vztahuje záruka výrobce.

Zadání objednávky vypadá takto:

– zašlete online formulář s kontaktním číslem

– přijměte telefonát od konzultanta, který vám pomůže upravit léčbu podle vašich potřeb

– zásilku můžete zaplatit až při převzetí

10 komentářů u „Welltone – kapky hypertenze. Můžete si objednat zde“

 1. Vzal jsem doplněk Welltone podle doporučení, ale neviděl jsem žádné viditelné účinky při zlepšování mého zdraví nebo vitality.

  Odpovědět
 2. Když jsem použil odkaz na oficiálních webových stránkách Welltone a vyplnil formulář, call centrum mě rychle kontaktovalo. Překvapilo mě jejich profesionalita a další velké propagace, které mi nabídli.

  Odpovědět
 3. Byl jsem zmatený, když jsem nemohl najít produkt Welltone v lékárně, ale navštěvoval jsem oficiální web, zjistil jsem, že na takových místech není k dispozici. To bylo užitečné vyhnout se dalšímu vyhledávání.

  Odpovědět
 4. Zjistil jsem nespokojenost s tím, že produkt Welltone není k dispozici v žádné lékárně, ve které jsem se rozhlédl. Naštěstí mi oficiální web poskytl podrobné informace o alternativních způsobech nákupu produktu.

  Odpovědět
 5. Balení produktu Welltone je pečlivě navrženo tak, aby chránilo složky před vlhkostí a světlem, což mi dává jistotu, že si udržují jejich účinnost.

  Odpovědět
 6. Po kliknutí na odkaz na stránce Welltone a vyplnění formuláře jsem téměř okamžitě dostal hovor z call centra. Byli velmi profesionální a poskytli mi podrobné informace o produktu, což zvýšilo mou důvěru.

  Odpovědět
 7. Jsem rád, že doplněk Welltone je založen na přírodních složkách, což je pro mě důležité. Nemohu však potvrdit, jestli má pro mě skutečné zdravotní přínosy.

  Odpovědět
 8. Po nějaké době používání doplňku Welltone jsem si všiml některých minimálních výhod, ale nejsou dostatečně významné, aby jasně potvrdily jeho účinnost.

  Odpovědět
 9. Zkoušel jsem doplněk Welltone několik týdnů a všiml jsem si určitého zlepšení mé úrovně energie, ale nejsem si jistý, zda se jedná o efekt placeba nebo skutečná účinnost doplňku.

  Odpovědět

Napsat komentář